NOVINKA Kožené capáčky Dadoos PLUS

5 položek

Odolnější / lépe padnoucí / zdvojená špička a pata / stahovací gumička / tři šířky na výběr

Nová řada českých kožených capáčků. Na základě požadavků a referencí našich zákazníků jsme připravili inovovanou řadu capáčků Dadoos. Naše kožené capáčky jsou nyní ještě vychytanější, odolnější, lépe padnoucí, barevnější. Stejně jako řada Klasik mají třívrstvou podrážku, jsou vyrobené z prvotřídních, ekologicky šetrných materiálů s atestem pro děti do 3 let a jsou šité v ČR, v Jizerkých horách v malé rodinné dílně.

A v čem jsou Dadoos Plus lepší?


+ INOVOVANÝ STŘIH - ještě více místa v oblasti prstů. Naopak méně místa je v oblasti paty, jsou více vykrojené a lépe tak sedí kolem kotníku.
+ ZDVOJENÁ PATA - Díky zdvojené patě sedí lépe, kůže se nehrne.
+ STAHOVACÍ GUMIČKA - díky olivce si přizpůsobíte, aby padly na každou nožku. Už žádné otlačené kotníky nebo naopak vyzouvající se capáčky.
+ TŘÍ ŠÍŘKY - na výběr ze tří šířek u každé velikosti. Kromě klasického střihu najdete ve standardní nabídce i střih na užší a široké nožky. Samozřejmě bude také možné ušít capáčky na míru podle dodaných obrysů.
+ VYŠŠÍ ODOLNOST -  podrážka u Dadoos Plus je vyrobena z nové silnější a odolnější kůže než u klasických Dadůsek. Pěnová vložka a bambusové froté pro velký úspěch zůstávají. Navíc mají Dadoos Plus dvě vrstvy kůže na špičce, která je nejnamáhanějším místem na capáčcích.
+ SNAZŠÍ ÚDRŽBA - Snáz se udržují. Celou vnější část capáčků stačí otírat vlhkým hadříkem.
+ UPRAVY NA PŘÁNÍ - změna barevné kombinace, vygravírování jména, děrování, šití na míru, vice zde

Zobrazit:

Přihlášení