O nás

O nás

V roce 2010 se mi narodil syn a vždy, když jsem sháněla něco na jeho nožičky, měla jsem problém. Tak vznikl nápad založit eshop Nanožičky.cz, kde jsem prodávala různé druhy dětských botiček. Postupně v sortimentu zůstaly jen nejžádanější kožené capáčky a botičky s měkkou podrážkou. Syn testoval všechny prodávané značky, ale žádné capáčky úplně nevyhovovaly, jedny špatně seděly, jiné nebyly dost měkké nebo nic nevydržely. Nelíbily se mi designy a vadilo mi, že velká část dostupných kožených capáčků se vyrábí v Číně. Tak jsem se jednoho dne rozhodla zkusit šít capáčky vlastní.


S šitím jsem neměla zkušenosti, koupila jsem tedy šicí stroj a začala se učit. Mezitím jsem sháněla kůži, která by byla dostatečně kvalitní, odolná, ale zároveň měkká a byla naprosto nezávadná pro malé děti. Nakoupila jsem potřebné vybavení a začaly vznikat první vzorky. Nejprve je testovaly děti kamarádek, poté i děti zákaznic. Doladily se detaily a koncem listopadu 2011 se začaly Dadůsky v eshopu Nanožičky.cz prodávat. Už během prvních měsíců se dostaly na první místa v prodejnosti a reference našich zákazníků i to, že syn, který nikdy nic na nohou nechtěl, se ráno shání po svých "klokáncích", svědčí o tom, že se dílo povedlo :-).


Zájem o capáčky rostl, proto jsem se rozhodla prodej ostatních značek ukončit a od roku 2012 se věnuji pouze vlastní značce Dadoos. Postupně jsem přibrala dvě švadleny. Nabídku stále rozšiřujeme, baví nás vymýšlet něco nového. Reagujeme na požadavky našich zákazníků. V roce 2017 jsme uvedli novou řadu PLUS s řadou vylepšení.


Všechny výrobky jsou navržené a ručně vyrobené v ČR českými švadlenami. Zakládáme si hlavně na vysoké kvalitě materiálů a ruční práci. Všechny materiály jsou atestované, nezávadné i pro nejmenší děti. Nabízíme řadu individuálních úprav včetně šití na míru nebo ušití capáčky v originálním designem dle přání zákazníka. Šijeme i ve velikostech pro dospělé. Dadůsky si na míru nechávají šít i lidé s různým typem postižení, kteří nemohou nosit konfekční obuv. Naše capáčky získaly značku Regionální produkt Jizerské hory.

dilna

Přihlášení