Proč zvolit capáčky Dadoos

Na trhu je mnoho různých značek kožených capáčků. Proč zvolit právě kožené capáčky Dadoos?

Pes

Jsou české - Kožené capáčky Dadoos pro Vás šijeme a navrhujeme v České Republice. Vlastní výroba nám umožňuje reagovat na požadavky našich zákazníků a upravovat nabídku podle jejich představ, upravit střih na míru. Koupí českých výrobků podporujete českou ekonomiku a pomáháte snižovat nezaměstnanost. Každý pár šijeme s radostí a láskou. Kožené capáčky Dadoos jsou nesou značku regionální produkt Jizerské hory.


Region 

Jsou vyrobené z prvotřídních materiálů - Na výrobu capáčků používáme ty nejkvalitnější materiály, které jsou naprosto nezávadné i pro nejmenší děti a vhodné i pro alergiky. Šijeme z kůže s českým atestempro děti do 3 let podle vyhlášky č. 84/2001 Sb. Více informací o materiálech zde.

Jsou ekologicky šetrné - Kožené capáčky Dadoos jsou vyrobené z ekologicky šetrných materiálů. Při jejich výrobě se snažíme také chovat ekologicky.

Víc vydrží – Použitá kůže je velmi odolná a tak se capáčky ani po delším používání neopotřebují. Kožené capáčky Dadoos lze za sucha nosit i venku, ideálně v přírodním terénu.

Mají třívrstvou podrážku – Kožené capáčky Dadoos mají třívrstvou podrážku. Neklouže, neomezuje nožičky, ale lépe chrání a více hřeje. Měkká pěnová vložka lépe tlumí nárazy při chůzi a tím chrání páteř. Bambusová podšívka odvádí pot a zamezuje plísním.

Přihlášení