O Dadoos

   

Značka Dadoos vznikla v roce 2010. V té době jsem měla půlročního syna a sháněla jsem nějaké vhodné botky pro první krůčky. Ale žádné se mi nezdály dost dobré, většina se vyráběla v Číně, jedny nebyly dost měkké, další nic nevydržely a jiné zas nebyly hezké. A tak jsem se rozhodla ušít mu capáčky sama. 

To se snadno řekne, ale hůř udělá, když jsem nikdy předtím nešila. Ale když se pro něco rozhodnu, tak mě nic nezastaví. Koupila jsem si první šicí stroj a začala se učit šít. Během těch dlouhých měsíců jsem měla dost času na shánění dostatečně kvalitního a nezávadného materiálu. Nakoupila jsem vše potřebné vybavení a začaly vznikat první vzorky. Nejprve je testovaly děti kamarádek, poté i děti zákaznic a brzy jsem je nabídla na eshopu. Už během prvních měsíců byl o capáčky Dadoos velký zájem a reference našich zákazníků i to, že syn, který nikdy nic na nohou nechtěl, se ráno sháněl po svých "klokáncích", svědčí o tom, že se dílo povedlo :-). V roce 2020 značka Dadoos oslavila 10. výročí a moc mě těší, že někteří zákazníci se celou tu dobu vracejí a jejich děti obouvám od miminek až po školáky. Nabídku stále rozšiřujeme, baví nás vymýšlet něco nového. Třeba nedávno syn potřeboval novou čepici. A jak myslíte, že to dopadlo? :) 

Všechny výrobky jsou navržené a ručně vyrobené v ČR českými švadlenami. Zakládáme si hlavně na vysoké kvalitě materiálů a ruční práci. Všechny materiály jsou atestované, nezávadné i pro nejmenší děti. Nabízíme řadu individuálních úprav včetně šití na míru nebo ušití capáčky v originálním designem dle přání zákazníka. Šijeme i ve velikostech pro dospělé. Dadůsky si na míru nechávají šít i lidé s různým typem postižení, kteří nemohou nosit konfekční obuv. Naše capáčky získaly značku Regionální produkt Jizerské hory.

Abychom využily zbytky kůží z výroby, začali jsme z nich vyrábět různé štítky, etikety a aplikace. Nejen kožené štítky a aplikace nabízíme na www.dadoos-etikety.cz. 

Doufám, že se vám u nás bude dobře nakupovat a že vám naše výrobky budou dělat radost i v dalším desetiletí :)"Paní Dadoos" Darina Bitmanová
"Paní Dadoos" Darina Bitmanová
Naše dílna ve Smržovce v Jizerských horách
Naše dílna ve Smržovce v Jizerských horách