Kožené capáčky Dadoos PLUS Dora - různé barvy

Kožené capáčky Dadoos PLUS  Dora - různé barvy

Kožené sandálky Dadoos Plus Dora. Ručně vyráběné v ČR. Ekologicky šetrné materiály, třívrstvá podrážka, dvojitá špička a pata, stahovací gumička.

599 Kč

Dostupnost: Na objednávku

Výrobce: Dadoos

Jak zvolit správnou velikost

V NABÍDCE JEN DO KONCE ÚNORA!

Tyto capáčky lze vyrobit v různých barevných kombinacích, barvu uveďte do poznámky. Zde najdete VZORNÍK BAREV KŮŽÍ. Můžete zvolit dvě barvy - základní barva špičky a paty a doplňová barva pruhu a lemu kolem kotníku.

Kožené capáčky z prvotřídní ekologicky šetrné kůže s třívrstvou podrážkou. Řada Plus je oproti řadě Klasik odolnější, lépe padne a snadněji se udržuje. Ideální pro první krůčky i jako zdravá alternativa bačkůrek pro větší děti, za sucha i na ven. Řadu Plus doporučujeme pro již chodící děti. Ručně vyrobeno v ČR.

Kožené capáčky z řady Dadoos Plus mají třívrstvou podrážku. Oproti řadě Klasik je na podrážku použita silnější a odolnější kůže. Dadoos Plus mají inovovaný střih a nabízí dostatek místa pro prsty. Dobře sedí také díky zdvojené patě, která se neshrnuje, ale neomezuje nožičky v pohybu. Díky stahovací gumičce kolem kotníku padnou každému. U Dadoos Plus máte možnost vybrat ze tří střihů, na užší, normální nebo širší nožku. 

Kožené capáčky Dadoos podporují správný vývoj nožiček už od prvních krůčků. Měkká kožená podrážka umožnuje při chůzi aktivní zapojení svalů, jejichž posílení je nezbytné pro správné postavení paty i klenby. Kožené capáčky Dadoos nabízejí výhody chůze naboso a zároveň nožičku chrání. Neklouzavá podrážka pomáhá zvládnout první nejisté krůčky, měkká pěnová vložka tlumí nárazy při chůzi a tím chrání páteř. Bambusové froté uvnitř capáčků saje a odvádí pot a je přirozeně antibakteriální (zamezuje plísním). Kožené capáčky Dadoos jsou měkoučké, nožičky nijak neomezují, nikde netlačí. Kožené capáčky se snadno se nazouvají a díky gumičce kolem kotníku na nožičce dobře drží. Vhodné i na vyšší nárt.

Capacek

Pro výrobu kožených capáčků Dadoos jsou použity vysoce kvalitní ekologicky šetrné materiály, které jsou nezávadné i pro nejmenší děti. Kůže je barvena nezávadnými barvami bez použití toxických ustalovačů (z tohoto důvodu mohou tmavší capáčky trochu barvit). Použitá kůže získala prestižní eko certifikát „Der Blaue Engel". Kožené capáčky Dadoos nesou značku Regionální produkt Jizerské hory.

Region

Údržba:

Kožené capáčky čistěte vlhkým hadříkem a mýdlovou vodou. Neperte, nesušte u zdrojů tepla ani v sušičce.
Pokud se podrážka uklouže, stačí ji navlhčit a lehce zdrsnit smirkovým papírem.
Upozorňujeme, že kožené capáčky tmavších barev mohou trochu barvit (z důvodu zdravotní nezávadnosti nejsou použity chemické ustalovače barev), doporučujeme ponožky tmavších barev.

 

Přihlášení