Štítky, cedulky, etikety, aplikace - na přání

Štítky, cedulky, etikety, aplikace - na přání

Štítky, cedulky, etikety, aplikace z kůže, koženky nebo softshellu na značení a zdobení vašich výrobků. Možnost vlastního loga, obrázku, textu. Velký výběr barev, různé velikosti.

10 Kč

Dostupnost: Na objednávku

Výrobce: Dadoos

Nabízíme zakázkovou výrobu štítků, cedulek, etiket nebo aplikací. Různé velikosti, tvary, barvy a materiály. Na značení nebo zdobení vašich výrobků. Lze vyrobit i z vašich materiálů, např. ze zbytků z vaší výroby.

Design na přání, lze navrhnout váš vlastní originální design, vygravírovat vaše logo, obrázek nebo jakýkoliv text. Můžete si zvolit velikost, tvar i barvu. Zdobeno gravírováním, lze udělat i různě prořezávané. Na přání lze dodělat dírky pro ruční přišití.

Podnikatelům v odpovídajícím oboru rádi před první objednávkou zhotovíme a zašleme vzorky zdarma. 

Neobjednávejte prosím přes eshop, ale na emailu info@dadoos.cz, kde domluvíme detaily.

Štítky vyrábíme z těchto materiálů:

Kůže - Kožené štítky jsou vhodné např. na kabelky, peněženky, boty apod. Nelze prát, pouze otírat vlhkým hadříkem. Při namočení některé barvy pouští, praním se kůže ničí. Vyrobeno z prvotřídní hověziny o síle 1,2 mm s ekocertifikátem a atestem pro děti do 3 let. Prošije většina běžných strojů, je nutná jehla na kůži.

Koženka - Koženkové štítky jsou vhodné ke zdobení jakýchokoliv výrobků, např. kabelek, čepic, ale i oblečení. Koženka zvládne i praní do 40 st. Koženka je tenká, lze udělat i dvojité, přehnuté cedulky přišívané přes lem. Vyrobeno z vysoce kvalitní čalounické koženky 0,8 mm. Našít zvládnete na jakémkoliv stroji. 

Softshell - Softshellové štítky nebo aplikace vhodné ke značení nebo zdobení nejen softshellového oblečení. Lze prát v pračce na 30 st. 

Snap pap - speciální papír s latexovou vrstvou, vzhled podobný kůži. Odolný, lze prát na 40 st. i žehlit, lze šít. 

Orientační ceník

  • ceny se mohou lišit v závislosti na gravírovaném motivu
  • cena uvedena za 1 ks
  • minimální objednávka 10 ks stejných štítků
  • návrh vašeho originálního štítku zdarma při objednání min. 50 ks
  • lze vyrobit i z vámi dodaného materiálu (např. zbytky kůží, koženek, softshellu z vaší výroby)

 

cenik

Přihlášení