Jarní čepice 3D Dadoos Klasik - různé barvy a motivy

Novinka

Slabší čepice z 3D teplákoviny klasického střihu.  Vhodná na jaro, podzim i chladnější letní dny. Na čepici vám našijeme gravírovaný štítek, vybírat můžete z velkého množství nápisů a obrázků. Nebo si můžete vymyslet vlastní nápis. Co na srdci, to na čepici :) 

Ušijeme na objednávku: AKTUÁLNÍ DODACÍ LHŮTA 

Zvolte si variantu:

Cena od 290,00 Kč
Please select variants first

Čepice z Jizerských hor s originálními motivy. Vybrat si můžete nápis nebo obrázek z naší nabídky nebo si vymyslet vlastní. Řekněte to čepicí!

Originální slabší čepice pro děti klasického střihu. Zdobena koženkovým štítkem s gravírovaným textem nebo logem. Ušito z úžasné 3D teplákoviny. Materiál má atest pro děti do 3 let. Vybírat můžete z několika barev. Vzorník látek najdete ZDE.  

Na výběr velké množství originálních nápisů. Můžete si vybrat z naší nabídky nápisů nebo obrázků nebo si vymyslet vlastní originální nápis. Váš vlastní štítek vám navrhneme za příplatek pouze 30 Kč. Nápis nebo motiv uveďte do poznámky.

Běžně děláme štítky ze světle hnědé koženky, v případě zájmu je možné si vybrat jinou barvu koženky ZDE nebo nově štítek ze semiše - barvy ZDE. Barvu a materiál štítku uveďte do poznámky.

Údržba:

Prát na 30 st., nesušit v sušičce, žehlit na nízký stupeň.

Velikosti:
Míry jsou orientační. Čepice do šířky pruží. Vybírejte podle obvodu hlavy. Pokud váháte mezi dvěma velikostmi, volte tu větší. Velikostní tabulku najdete ZDE.