Jarní čepice Dadoos Homeless - různé barvy a motivy

Novinka

Slabší bavlněná čepice homeless střihu. Vhodná na jaro, podzim i chladnější letní dny. Na čepici vám našijeme gravírovaný štítek, vybírat můžete z velkého množství nápisů a obrázků. Nebo si můžete vymyslet vlastní nápis. Co na srdci, to na čepici :) 

Ušijeme na objednávku: AKTUÁLNÍ DODACÍ LHŮTA 

Zvolte si variantu:

Cena od 340,00 Kč

Čepice z Jizerských hor s originálními motivy. Vybrat si můžete nápis nebo obrázek z naší nabídky nebo si vymyslet vlastní. Řekněte to čepicí!

Originální slabší čepice homeless střihu. Zdobena koženkovým nebo semišovým štítkem s gravírovaným textem nebo obrázkem. Ušito ze slabší bavlněné teplákoviny s elastenem. Vybírat můžete z různých barev. Vzorník látek najdete ZDE.

Na výběr velké množství originálních nápisů. Můžete si vybrat z naší nabídky nápisů nebo obrázků nebo si vymyslet vlastní originální nápis. Váš vlastní štítek vám navrhneme za příplatek pouze 30 Kč. Nápis nebo motiv uveďte do poznámky.
Běžně děláme štítky ze světle hnědé koženky, v případě zájmu je možné si vybrat jinou barvu koženky ZDE nebo nově štítek ze semiše - barvy ZDE. Barvu a materiál štítku uveďte do poznámky.

Údržba:

Prát na 30 st., nesušit v sušičce, žehlit na nízký stupeň.

Velikosti:
Míry jsou orientační. Čepice do šířky pruží. Vybírejte podle obvodu hlavy. Pokud váháte mezi dvěma velikostmi, volte tu větší. Velikostní tabulku najdete ZDE.