Koženkové štítky s textem a obrázky

Gravírované koženkové štítky s textem a obrázkem.
Od 10 ks možnost volby barvy a vlastního textu.

Různé velikosti a barvy.

Vyrobíme na objednávku. Aktuální dodací lhůta ZDE.

Zvolte si variantu:

Cena od 12,00 Kč
Please select variants first

Koženkové štítky na vaše výrobky s gravírovanými motivy. Štítky jsou vyrobené z prvotřídní koženky Premium s atestem pro děti do 3 let. Štítky jsou standardně světle hnědé. Od 10 ks možnost výběru barvy z různých barev.  

Můžete si zvolit text z nabídky nebo zvolit text vlastní (od 10 ks stejných štítků), od 30 ks si můžete vybrat i písmo, kterým text napíšeme. V naší nabídce najdete také štítky pouze s textem.

Údržba: Koženku lze prát do 40 st., nesušit v sušičce. Motivy jsou do koženky trvale vypálené. Nelze tedy volit barvu motivu, je dána podkladovým materiálem. Praním logo trochu vybledne. 

!!! Přesné označení barvy, motivu a vybraný text uvádějte do poznámky !!!
V rámci jedné sady objednáváte všechny štítky úplně stejné. Pokud chcete kombinovat různé barvy nebo motivy, objednávejte jednotlivě. Koženka je tenká cca 0,8 mm, lze přišít na běžných šicích strojích. V případě, že potřebujete dírky na ruční přišití, uveďte do poznámky.

Štítky na přání:

Od 1 ks: Lze objednat štítky z naší nabídky bez možnosti úprav ve světle hnědé barvě.
Od 10 ks: Můžete si vybrat z nabídky textů nebo si zvolit vlastní text, uveďte do poznámky. Dále si volíte barvu. Design štítků volit u tohoto množství nelze.
Od 30 ks: Od 30 ks si můžete zvolit nejen barvu i velikost štítku a vlastní text, ale také kombinovat různé texty a obrázky z naší nabídky, zvolit si písmo, tvar štítku apod. Nabídku štítků na přání s možností volby vlastního obrázky i textu najdete ZDE.
Od 50 ks: Pokud máte zájem o štítky nebo aplikace s vlastním logem nebo motivem, navštivte náš web www.dadoos-etikety.cz.

Vzorníky:
Vzorník barev koženek - ZDE.
Nabídka nápisů - ZDE.
Vzorník písma - ZDE.