Koženkové štítky se jménem

Gravírované koženkové štítky se jménem. Možnost doplnit obrázkem.
Různé velikosti a barvy. Minimální množství 10 ks.

Vyrobíme na objednávku. Aktuální dodací lhůta ZDE.

Zvolte si variantu:

Cena od 130,00 Kč

Koženkové štítky na vaše výrobky s gravírovanými jmény a obrázky. Minimální množství 10 ks.
Štítky jsou vyrobené z prvotřídní koženky Premium s atestem pro děti do 3 let. Pokud neuvedete jinak, budou štítky vyrobeny ve světle hnědé barvě. Pokud chcete jinou barvu, uveďte do poznámky. Vzorník ZDE

Můžete si zvolit štítek pouze se jménem nebo kombinaci jména a obrázku. Od 30 ks si můžete vybrat i písmo z naší nabídky. 

Údržba: Koženku lze prát do 40 st., nesušit v sušičce. Motivy jsou do koženky trvale vypálené. Nelze tedy volit barvu motivu, je dána podkladovým materiálem. Praním logo trochu vybledne.

!!! Přesné označení barvy, motivu a vybraný text uvádějte do poznámky!!!
V rámci jedné sady objednáváte všechny štítky úplně stejné. Pokud chcete kombinovat různé barvy nebo motivy, objednávejte jednotlivě. Koženka je tenká cca 0,8 mm, lze přišít na běžných šicích strojích. V případě, že potřebujete dírky na ruční přišití, uveďte do poznámky.

Štítky na přání:

Od 1 ks: Lze objednat štítky z naší nabídky bez možnosti úprav, volíte pouze barvu. 
Od 10 ks: Můžete si vybrat z nabídky textů nebo si zvolit vlastní text, uveďte do poznámky. Dále si volíte barvu. Design štítků volit u tohoto množství nelze.
Od 30 ks: Od 30 ks si můžete zvolit nejen barvu i velikost štítku a vlastní text, ale také kombinovat různé texty a obrázky z naší nabídky, zvolit si písmo, tvar štítku apod. Nabídku štítků na přání s možností volby vlastního obrázky i textu najdete ZDE.
Od 50 ks: Pokud máte zájem o štítky nebo aplikace s vlastním logem nebo motivem, navštivte náš web www.dadoos-etikety.cz.

Vzorníky:
Vzorník barev koženek - ZDE.
Nabídka nápisů - ZDE.
Vzorník písma - ZDE.
Nabídka obrázků - ZDE.