Etikety

Gravírované štítky, etikety, cedulky na vaše výrobky

Nabízíme zakázkovou výrobu štítků, cedulek, etiket nebo aplikací. Různé velikosti, tvary, barvy a materiály. Na značení nebo zdobení vašich výrobků. Motivy na štítky gravírujeme laserem, díky tomu se motiv neoloupe, nesepere, ale je trvalý. Vyrábíme jak malé zakázky už od 50 ks, tak i velké zakázky pro firemní zákazníky.

DESIGN:

Štítky vyrobíme v designu na přání, lze použít váš vlastní design, vygravírovat vaše logo, obrázek nebo jakýkoliv text. Podklady (např. logo) je nejlepší dodat ve formátu PDF v křivkách. Někdy postačí i kvalitní jpg, png. Můžete si zvolit velikost, tvar i barvu. Zdobeno gravírováním, lze udělat i různě prořezávané. Na přání lze dodělat dírky pro ruční přišití. Pokud nemáte vlastní logo, s jednoduchým návrhem můžeme pomoci.

MATERIÁLY:

Štítky vyrábíme z těchto materiálů:

Koženka - Koženkové štítky jsou vhodné ke zdobení jakýchokoliv výrobků, např. kabelek, čepic, ale i oblečení. Koženka zvládne i praní, doporučijeme prát na 30 st., nesušit v sušičce! Praním může časem logo trochu vyblednout. Koženka je tenká, lze udělat i dvojité, přehnuté cedulky přišívané přes lem. Vyrobeno z vysoce kvalitní čalounické koženky 0,8 mm. Našít zvládnete na jakémkoliv stroji. Vzorník barev koženky najdete ZDE.

Kůže - Kožené štítky jsou vhodné např. na kabelky, peněženky, boty apod. Nelze prát, pouze otírat vlhkým hadříkem. Při namočení některé barvy pouští, praním se kůže ničí. Vyrobeno z prvotřídní hověziny o síle 1,2 mm s ekocertifikátem a atestem pro děti do 3 let. Prošije většina běžných strojů, je nutná jehla na kůži. Vzorník barev kůže najdete ZDE.

Akryl - NOVINKA - Dvouvrstvý materiál s tenkou vrchní vrstvou imitující kov. Vhodná alternativa k drahým kovovým štítkům, hodí se i na oblečení, plavky apod. Velmi lehký, tenký (0,8mm), odolný, trvanlivý. Laser propálí horní "kovovou" vrstvu a prosvítá spodní vrstva, logo je tedy trvalé. V nabídce stříbrná a bronzová.

Ostatní materiály po dohodě. Štítky můžeme vyrobit i z vámi dodaného materiálu, např. ze zbytků z výroby.

TYPY:
Vyrobíme štítky různých tvarů, velikostí i typů - např. k našití na plochu, do švu, přes lem, s dírkami pro ruční šití nebo bez apod. Nabídku nejběžnějších typů najdete ZDE. Nebráníme se i originálním nápadům, které se vám budeme snažit pomoci zrealizovat.

NÁVRHY, VZORKY:

Před každou objednávkou neprve připravíme náhled štítku a pošleme ke schválení. Lze připravit více variant na výběr. Rádi vám uděláme také vzorek z požadovaného materiálu a pošleme fotku. Podnikatelům v odpovídajícím oboru rádi před první objednávkou vyrobíme a zašleme vzorky zdarma (po dodání IČ).

CENY:

Orientační ceny jsou uvedeny v tabulce níže. U objednávek nad 1000 ks uděláme cenovou nabídku individuálně, možnost výraznější slevy. Při pravidelném odběru množstevní slevy na základě všech předchozích objednávek.

Ceny uvedeny za 1 ks. Minimální objednávka 50 ks stejných štítků. Možnost kombinace barev (minimum 10 ks od jedné barvy). 

Příprava grafických podkladů pro laser při dodání v křivkách je zdarma. V případě, že je potřeba podklady upravit nebo požadujete návrh loga apod., cenu sdělíme podle složitosti, odhadem 100-500 Kč. 

cenik
DOTAZY, OBJEDNÁVKY:

Pro bližší informace nebo objednávku nás kontaktujte na info@dadoos.cz. Termín dodání závisí na velikosti objednávky, menší objednávky většinou odešleme do týdne, větší nejdéle do 2 týdnů. Přesnější termín dodání sdělíme individuálně.

UKÁZKA NAŠÍ PRÁCE

Přihlášení