Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Vítejte v našem novém eshopu. Nabízíme kožené capáčky Dadoos, řezané a gravírované výrobky ze dřeva - dřevěné obrázky, omalovánky, dekorace, výřezy k dotvoření, medaile, odznaky, výukové pomůcky a  koženkové a semišové štítky a aplikace. Možnost zakázkové výroby. 

Prodejci, školy, školky, DDM a další organizace u nás nakoupí dřevěné a galanterní výrobky za velkoobchodní ceny. Kožené capáčky velkoobchodně nenabízíme!

A kdo za tím vším stojí?

Jmenuji se Darina. Jsem máma tří dětí, učitelka, podnikatelka. V roce 2010 jsem začala šít a prodávat kožené capáčky Dadoos. V té době jsem měla půlročního syna a sháněla jsem nějaké vhodné botky pro první krůčky. Ale žádné se mi nezdály dost dobré, většina se vyráběla v Číně, jedny nebyly dost měkké, další nic nevydržely a jiné zas nebyly hezké. A tak jsem se rozhodla ušít mu capáčky sama. To se snadno řekne, ale hůř udělá, když jsem nikdy předtím nešila. Ale když se pro něco rozhodnu, tak mě nic nezastaví. V roce 2020 značka Dadoos oslavila 10. výročí a moc mě těší, že někteří zákazníci se celou tu dobu vracejí a jejich děti obouvám od miminek až po školáky. 

Mimo jiné jsem od začátku nabízela i originální gravírované capáčky. Nejdříve jsem si gravírování nechávala dělat od externí firmy, ale později jsem si z časových důvodů pořídila vlastní gravírovací laser. Tím se do podnikání zapojil i můj muž Tomáš, který mi s gravírováním začal pomáhal, později rozjel své vlastní podnikání a začal vyrábět Dadoos etikety.

Podnikání jsem se naplno věnovala téměř 10 let, ale pak jsem se rozhodla pro změnu a začala učit na základní škole a podnikání odsunula na vedlejší kolej. Až do chvíle, než jsem šla na třetí mateřskou dovolenou. 

Dřevěné omalovánky jsou nejnovětším přístustkem do naší "Dadoos rodiny". Původně jsem si chtěla jen vyrobit pár výukových pomůcek, které bych po mateřské využila ve škole. Pak vzniklo pár obrázků pro syny. Bavilo je to. Starší syn, který všechny kreativní aktivity od mala odmítal, najednou vydržel 3 hodiny pečlivě vybarvovat mandalu. Tak vznikaly další a další obrázky a doma jsme všichni celé večery seděli a vybarvovali. Tak jsme si řekli, že když to tak baví nás, mohlo by to bavit i vás. I když nemáte zrovna výtvarný talent, můžete si své dílo hrdě pověsit na zeď. S našimi výrobky může být umělec každý :) 

Děkujeme Libereckému kraji za podporu v dotačním programu.

Kde nás najdete

Dadoos
Luční 1358
46851 Smržovka

 
Platební brána Comgate

 

Kontakty
Logo
Mgr. Darina Bitmanová
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz